Biz Kimiz / Sıraç Erzincan Oto Kiralama - Erzincan Rent A Car Firması

Biz Kimiz

Biz Kimiz

Sıraç Erzincan Oto Kiralama  sektörün dinamiklerini doğru tespit ederek, müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmayı amaç edinmiştir.

Yenilik, profesyonellik ve uyum stratejisiyle yola çıkan Sıraç Erzincan Oto Kiralama,uzman ve deneyimli kadrosu ve genç yetenekleri ile birlikte kendinden emin adımlarla büyümeye devam etmektedir.

Vizyonumuz

Koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışan Sıraç Erzincan Oto Kiralama markasını yansıtarak, misafirlerinin ihtiyaçları doğrultusunda, uygun maliyetli, çözümcü ve esnek hizmetleriyle her koşulda %100 memnuniyet sağlamak.

Misyonumuz

Müşteri odaklı bir yaklaşımla müşterilerimizin ihtiyaçlarını beklentilerin ötesinde karşılayan ürün ve hizmetler sunarak çevreye,toplumsal ve etik değerlere saygılı, sosyal sorumluluk bilincine sahip şirket değerleriyle araç kiralama sektöründe lider şirketler arasında olmak.

İtibar ve Dürüstlük

- Kurumlar ve kişilere verdiğimiz söz ve taahhütleri zamanında ve eksiksiz olarak yerine getirerek dürüst ve itibarlı bir yol izleriz. Yasalar ve etik ilkelere bağlı kalırız.

- Müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre esnek ve çözümcü bir yaklaşım sergiler, her koşulda %100 müşteri memnuniyeti sağlamayı hedefleriz.

- Yenilikçi ve yaratıcı fikirlere açık, gelişimi destekleyen bir yol izleriz.